باشگاه مشتریان مدرن کارت هوشمند خدمات با هدف ارائه خدمات متمرکز و هدفمند و ایجاد احساس لذت بخش برای افراد از سال 1397 فعالیت خود را آغاز نموده است .
باشگاه مشتریان مدرن کارت هوشمند خدمات دارای بستری است که هم سازمان ها و هم افراد می توانند به خوبی از خدمات آن استفاه نمایند، به عبارت دیگر سازمان ها بدون دغدغه صرف وقت جهت شناسایی، انعقاد قرارداد و پاسخگویی در خصوص مراکز مختلف رفاهی و تفریحی ، فقط مدرن کارت هوشمند خدمات را در اختیار پرسنل خود قرار می دهند و با شارژ کارت طبق قرارداد با مدرن کارت هوشمند خدمات، خدمات رفاهی مد نظر در حوزه های پوشاک، خوراک، درمان، ورزش، آموزش و … را مدیریت می نمایند .
همچنین افراد عادی که مربوط به ارگان یا سازمان خاصی نیستند می توانند با درخواست کارت انفرادی مدرن کارت هوشمند خدمات از مزایای فوق العاده این کارت اعم از تخفیفات ویژه و فصلی در حوزه های مختلف و همچنین خرید آنلاین لذت بخش از فروشگاه مجازی E-Marketing.ir را تجربه کنند و کمتر از یک ساعت اجناس مورد نیاز خود را با تخفیف مناسب درب منزل تحویل بگیرند.
به عبارت دیگر با محوریت مدرن کارت هوشمند خدمات از پتانسیل افراد در قالب کارت هوشمند خدمات از هم افزایی ایجاد شده به نفع همه ذینفعان به ویژه مصرف کننده نهایی به بهترین شکل استفاده شده است.

فهرست